Success story

Připravujeme

STEJSKAL JAN

šk.rok 2015/2016 4.LT - FOTBALOVÝ BRANKÁŘ

MLADÝ TALENT PARDUBICKÉHO KRAJE 2014

JAN  JN2

VODIČKOVÁ JANA

šk.rok 2015/2016 4.LT -  RYCHLOBRUSLAŘKA

ŠTEFCOVÁ KRISTÝNA

šk. rok 2015/2016 1.LT   - STOLNÍ TENIS

Kristýna Štefcová hraje za Linec nejvyšší rakouskou soutěž ve stolním tenisu. Tuto soutěž hraje deset týmů, které od podzimu do jara sehrají dvakrát utkání se všemi ostatními týmy a pak ještě nejlepší čtyři týmy sehrají play-off. Kristýna do Rakouska odešla po dokončení základní školy, tam pro získání jazykových dovedností znovu absolvovala devátou třídu, pak ještě absolvovala první ročník na střední škole. Toto vzdělání ji však v ČR nebylo uznáno, proto nyní studuje u nás první ročník. 

BERAN VIKTOR

šk.rok 2015/2016 2.LT     -  KICKBOXING

Díky sportu jsem se podíval kam mnozí ne, jen protože umím zabrat a tvrdě pracovat šplhám na vrchol světa za podpory kamarádů, blízkých, ale i školy. Jen to nejlepší je pro nás dost dobré a tak hodlám pokračovat a obhájit titul mistra světa v Americe a později v Číně! 

Krásné ocenění získal student I. ročníku sportovního lycea Střední školy Bohemia z Chrudimi a člen oddílu SORUGYM Chrudim Viktor Beran. V Praze na Žofíně byl vyhlášen nejlepším kickboxerem v České republice ve své váhové kategorii do 74 kg. Tento víkend navíc obsadil dvě první místa na mezinárodní soutěži v Praze v disciplínách lighcontackt (kopy od pasu nahoru) a kicklighcontackt (kopy po celém těle). Úspěchy jsou o to cennější, že chrudimský bojovník postoupil jako mladíček do juniorské kategorie od 16 do 18 let a často tedy soutěží se staršími soupeři. Viktor je reprezentantem České republiky ve své váhové a věkové kategorii a může se pochlubit dalšími skvělými mezinárodními výsledky.

VIKTOR


bran  ber  beran2